STUDIO

Projektujemy funkcjonalne, atrakcyjne przestrzenie i obiekty wystawiennicze. Specjalizujemy się w stoiskach targowych i wystawach muzealnych. Każdy projekt opracowujemy zgodnie z wymaganiami klienta, dostosowujemy go do zadanego budżetu na realizację.

W przypadku stoisk targowych bierzemy pod uwagę potrzeby firmy, pracowników oraz gości przestrzeni wystawienniczej.

Wystawy muzealne projektujemy we współpracy z kuratorami, zgodnie z ich wytycznymi i wymaganiami organizatora – instytucji, muzeum czy galerii.

Nasz zespół łączy kompetencje architektów i dizajnerów – dzięki temu projekty są dopracowane w najmniejszym detalu, przemyślane w skali makro i mikro.

Wśród naszych klientów znajdują się m.in. Echo Investment, e1 Collective, Fundacja The Spirit of Poland.

Zaprojektowaliśmy stoiska targowe na jedne z ważniejszych targów w Polsce (Shopping Center Forum, EXPO XXI, Warszawa) i Europie (Mapic, Cannes, Francja).

Organizatorami projektowanych przez nas wystaw był m.in. Instytut Adama Mickiewicza, a wystawy prezentowane w Tokio, Rio de Janeiro, Brasilii, Kurytybie i São Paulo.

Projektujemy zarówno małe rozwiązania np. 20m2, jak i duże przestrzenie wystawiennicze 400-700m2.

W każdym projekcie zwracamy szczególną uwagę na aspekt ekologiczny. Targi i wystawy to krótkotrwałe wydarzenia, dlatego zależy nam na tym, by w ich wyniku powstawało jak najmniej odpadów, a materiały zostały optymalnie dobrane i wykorzystane. Dlatego opracowaliśmy własny system MEW by TALK (Minimization of Exhibition Waste), oparty na 4 zasadach i czytelnym sposobie oceny. Dzięki MEW byTALK powstają stoiska i wystawy generujące minimalne ilości odpadów, a nasi klienci optymalnie wydatkują budżety na realizację.